Forum Cimbom ।૧૦ડ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dos Santos: Türkiye liginin kalitesi beni şaşırttı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Dos Santos: Türkiye liginin kalitesi beni şaşırttı Empty
MesajKonu: Dos Santos: Türkiye liginin kalitesi beni şaşırttı   Dos Santos: Türkiye liginin kalitesi beni şaşırttı Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 6:07 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’ın Meksikalı futbolcusu Giovani [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’deki futbol kalitesine şaşırdığını söyledi.

Giovani Dos Santos, Galatasaray Dergisi’nin mayıs ayı sayısındaki röportajında, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’de sergilenen futbola değinirken, yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

"Açıkça söylemeliyim, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’de futbol kalitesi beni çok şaşırttı" ifadesini kullanan Giovani, "Buradaki maçlar inanılmaz mücadeleye sahne oluyor.

Bütün takımların mücadele gücü çok yüksek. Galatasaray ile ligin zirvesine oynayan diğer rakiplerimizin futbolu zaten beklenen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şeydi benim için. Ama ligin diğer takımları da gerçekten çok sert bir mücadele ortaya koyuyorlar.

Kaliteli bir ligde olduğunu anladım" şeklinde görüş belirtti.

"BURADA DEVAM ETMEK İSTERİM"Ligin tamamlanmasına kısa süre kala [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sezonda kadroda olup olmayacağı tartışılan Giovani, kalmak istediğini vurguladı.

Şu an uzun vadeli olarak hiçbir şey düşünmediğini ve Galatasaray’ın ligde kalan maçlarına odaklandığını anlatan Meksikalı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.],
"Burada bana gösterilen ilgiden mutluyum. İyi bir takımda forma
giyiyorum. Galatasaray’da kesinlikle devam etmek istediğimi
söylemeliyim. Ama sezon sonunda ne olur, onun hakkında hiçbir fikrim
yok. Çünkü var olan durumda sadece benim fikrim yeterli değil" dedi.

Ayrıca, teknik direktör [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’la aralarındaki iletişime de değinen Giovani, "Kendisi performansımdan memnun. Her geçen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha iyiye gittiğimi düşünüyor" ifadesini kullandı.
http://cimbom.benimforum.org

Dos Santos: Türkiye liginin kalitesi beni şaşırttı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maç Sonu:Gıvanı Dos Santos ve Sabri Sarıoğlu
» TÜRKİYE=2-0=Honduras 1.Gol Emre GÜNGÖRRRRR
» TÜRKİYE=2-0=Honduras VİDEOLU Goller
» Gıovanı Dos Santos'un Hayatı
» Giovani Santos görevine hazır